6 אתרים מומלצים לתמונות בחינם

6 אתרים מומלצים לתמונות בחינם

אני חושב שלא צריך להסביר את החשיבות העצומה של תמונות יפות באתר, והשאלה היא בעיקר האם כדאי להשקיע על זה כסף ולקנות מאתרים כמו שאטרסטוק או להסתפק בתמונות חינמיות, והתשובה היא כנראה שפשוט כדאי לנסות קודם לחפש במאגרים החינמיים, ורק אם לא מוצאים שום דבר , להכניס ת'יד לכיס.

באופן כללי אפשר לומר שבתחומים פופולאריים כמו אוכל רקעים ועוד האתרים החינמיים מספיקים בהחלט, לעומת זאת בנושאים קצת יותר נדרים יהיה קשה יותר למצוא משהו מספק בחינם.

בכל האתרים שברשימה הזאת תוכלו להוריד תמונות בחינם, גם בלי צורך לתת קרדיט.

אז בלי הרבה דיבורים הנה הרשימה:

האתר הראשון שאני מחפש בו, וזה למרות שיש לי מנוי באתרי תמונות בתשלום, הסיבה, הקלות של החיפוש האפשרות לבחור באיזה גודל להוריד, אהה.. ויש שם גם תמונות מדהימות.

האתר הזה גם כן נוח מאוד, החיפוש לא מספיק מדויק, אבל יש בו המון תמונות יפות ייחודויות.

גם כן אתר מעולה, ולא רק תמונות, באתר הזה יש מאגר ענק של סרטוני רקע להורדה, והעיקר, זה בחינם.

עוד אתר מעולה, התמונות כולם באיכות מאוד גבוהה, קצת מטריד שאי אפשר לבחור להוריד במשקל יותר נמוך, כך שתצטרכו אח"כ להקטין את התמונה לפני שתעלו אותה לאתר.

כפי ששמו מרמז, האתר הזה מתמחה בתמונות של אוכל, אז אם זה מה שאתם צריכים, כדאי לבדוק שם.

האתר הזה שייך לשופיפיי, אבל אתם לא צריכים להחזיק חנות בשופיפיי בשביל להוריד תמונות מעולות בחינם, התמונות באתר הזה מעולות בשביל אתרי קניות.

רוני רביץ

רוני רביץ

בונה ומעצב אתרים, מומחה לאתרי וורדפרס מתקדמים, מרצה ויועץ לעסקים על נוכחות דיגיטלית, מעביר קורסים וסדנאות על בנייה ועיצוב אתרים, שיווק דיגיטלי ופרילנסריות. 0583276529

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים להצטרף לניוזלטר שלנו?

עוד מאמרים שאולי יעניינו אתכם

מעניין?

הרשמו לניוזלטר השבועי שלנו