4 הכלים הטובים ביותר ליצירת לוגו חינם באינטרנט ב-2020

מחפשים ליצור לעסק שלכם או לאתר לוגו בלי להוציא על זה כסף, הנה ארבע הכלים הטובים ביותר ל עיצוב לוגו באינטנרט לבד בחינם ובקלות.

חשוב לומר, זה כנראה לא ייראה כמו לוגו שתעצב עבורכם גרפיקאית מקצועית, אבל לפעמים לא צריך יותר מלוגו פשוט ואת זה אתם בהחלט יכולים לעשות לבד וכמובן לגמרי בחינם.

יצירת לוגו חינם עם wix logo maker

הכלי הכי קל ליצירת לוגו חינם באינטרנט, כל מה שצריך לעשות זה להכניס את שם העסק או האתר שלכם ואת הסלוגן-אם יש, אח"כ לבחור את תחום פעילות העסק ואת סיגנון הלוגו שאתם רוצים (לדוג' יצירתי או פשוט ועוד), ו –  wix logo maker יתן לכם לבד עשרות אפשרויות של לוגו מעוצב, תוכלו לבחור אחד מהם ולהמשיך לעצב אותו לשביעות רצונכם.

החיסרון היחיד ב –  wix logomaker הוא, שכאשר תורידו את הלוגו אי אפשר להוריד אותו עם רקע שקוף (אם כי אפשר אח"כ לעשות את זה עם כלים כמו פיקסלר ופוטושופ), אם אתם רוצים את הלוגו בשביל אתר זה בעיה רצינית.

דומה מאוד לכלי הקודם, היתרון זה האפשרות להוריד את הלוגו עם רקע שקוף, וגם בהמון גדלים שונים, החיסרון זה שיש הרבה פחות מבחר וגם אפשרויות העצוב קצת מגבילות יותר מהכלי הקודם.

canva, הוא אחד מאתרי הגרפיקה הפופלורים בעולם, אפשר לעצב בו בקלות מודעות באנרים כרטיסי ביקור וכמובן גם לוגו.

בשונה מהכלים הקודמים, כאן סדר הדברים הפוך, פשוט בוחרים באפשרות ל לוגו, ואז אפשר לבחור מבין מאות הטמפלטים, אחרי הב חירה אפשר לשנות את הכיתוב הצבעים וכו'.

גם בקנבה אי אפשר להוריד את הלוגו על עם רקע שקוף רק בגירסת הפרו להם (א"כ יש 30 יום חינם לגירסת הפרו ואח"כ אפשר לבטל אז…).

בשונה מהאתרים הקודמים, באתר הזה אין טמפלטים ללוגאים, אלא צריך לעצב מהתחלה.

השימוש באתר פשוט מאוד (עם סרטון הדרכה מעולה באתר), בוחרים אייקון מספריית אייקונים עצומה, אח"כ בוחרים טקסטים, וצורה אם רוצים ומעצבים הכל ביחד.

שני חסרונות לאתר הזה, שבחינם אפר להוריד רק עד גודל של 200 פיקסל, ושבשימוש באתרים צריך לתת קרדיט.

חוץ מליצירת לוגו, אפשר להשתמש באתר להורדת אייקונים.

רוני רביץ

רוני רביץ

בונה ומעצב אתרים, מומחה לאתרי וורדפרס מתקדמים, מרצה ויועץ לעסקים על נוכחות דיגיטלית, מעביר קורסים וסדנאות על בנייה ועיצוב אתרים, שיווק דיגיטלי ופרילנסריות. 0583276529

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים להצטרף לניוזלטר שלנו?

עוד מאמרים שאולי יעניינו אתכם

מעניין?

הרשמו לניוזלטר השבועי שלנו