איך ואיפה מוסיפים קוד בוורדפרס

איך ואיפה מוסיפים קוד בוורדפרס

המאמר הזה מיועד בעיקר למי שלא כל כך מתמצא בכתיבת קודים.

בדר"כ וורדפרס ואלמנטור מספקים כמעט את כל האפשרויות הנפוצות שצריך באתר מבלי להצטרך לכתיבת קודים, אבל לפעמים יהיה חסר לכם משהו ברמת העיצוב, או ששתבקשו להכניס איזשהו קוד לאתר, ואם יש לכם אתר עם ווקמורס מצוי מאוד שתרצו אופציה מסוימת שאפשר רק על ידי הכנסת קודאז במאמר הזה נראה איפה כדאי ונכון להכניס את הקודים השונים, וגם כתבתי כאן שני קודים מאודנפוצים, שאין באלמנטור הרגיל.

אז בדר"כ זה מתחלק ל-4,

1. css

במידה ויש לכם אלמנטור פרו הדרך הנוחה ביותר זה בלשונית מתקדם – css מותאם, שימו לב שבשביל שהקוד יתייחס לאותו ווידג'ט צריך לכתוב – selector ואז סוגריים מקורזלות ובתוכו הקוד.

אם אין לכם פרו, תצטרכו לתת לווידג'ט קלאס (בלשונית מתקדם), ואז ללכת להתאמה אישית – css מותאם, שם לתת נקודה ואז הקלאס שכתבתם סוגריים והקוד.

1. html

אם קיבלתם איזשהו קוד html להכניס באתר בדר"כ קוד שיוצר באנר וכד', פשוט יש באלמנטור ווידג'ט של html תגררו אותו איפה שרוצים ושם תכניסו את הקוד.

1. java script

פחות מצוי אבל אם קיבלתם קוד של js להכניס אפשר גם כן בווידג'ט של ה html ופשוט להוסיף בהתחלה ובסוף תג של script.

1. php

אם קיבלתם קוד להוסיף לווקמורס בדר"כ זה קוד php והדרך הכי טובה להוסיף את זה, הוא באמצעות תוסף בשם code snippets – התוסף הזה מעולה ומאפשר לכם גם להדליק ולכבות אותו (בלי למחוק)

הקודים שבסרטון,

selector{direction: ltr}

selector{transform: rotate(5deg)}

רוני רביץ

רוני רביץ

בונה ומעצב אתרים, מומחה לאתרי וורדפרס מתקדמים, מרצה ויועץ לעסקים על נוכחות דיגיטלית, מעביר קורסים וסדנאות על בנייה ועיצוב אתרים, שיווק דיגיטלי ופרילנסריות. 0583276529

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים להצטרף לניוזלטר שלנו?

עוד מאמרים שאולי יעניינו אתכם

מעניין?

הרשמו לניוזלטר השבועי שלנו